Vacature

Klantcontact medewerker

16-40 uur Solliciteer direct
Terug naar het overzicht

Klantcontact medewerker

Ons team is op naar nieuwe collega’s. Ben jij op zoek naar een (bij)baan voor langere tijd? Heb je een vlotte babbel in correct Nederlands en werk je graag in een gemotiveerd en gezellig team? Kom werken bij het leukste callcenter in Almere en ga naast een mooi salaris ook lekkere bonussen verdienen. Iedere week extra geld voor terrasplezier!

Wat ga je doen?

Voor onze opdrachtgever Goede Doelen Loterijen ga je aan de slag gaan met het werven van (oud) deelnemers. Je kan goed luisteren, stelt de juiste vragen en leeft je in iedere klant in. Je staat achter het product of de dienst van de Goede Doelen Loterij en hun maatschappelijke betrokkenheid, met die uitstraling voer je professionele en commerciële gesprekken. 
De Goede Doelen Loterijen steunen goede doelen die zich inzetten voor mens en natuur, gezondheid en welzijn van mensen en cultuur. Door het organiseren van loterijen, werven zij fondsen voor vele goede doelen en geven ze bekendheid aan hun werk. Van elk verkocht lot geven zij bijna de helft(!!!) rechtstreeks aan die goede doelen. En dat is waar jij een belangrijke bijdrage aan kunt leveren! 

Hoe ziet een werkdag eruit?

Vandaag start jij om 13:00 ‘s middags. Mooie tijd om te beginnen toch? Je stemt af met je teammanager op welke campagne jij gaat werken. PC opgestart, headset op en aan de slag! Je voert leuke gesprekken en door je enthousiasme en inlevingsvermogen verwelkom je een aantal nieuwe deelnemers. Aan het einde van je shift wordt het drukker op de retentiedesk en iedereen schakelt een tandje bij, jij ook. Voor je het weet is het 21:00, zit je werkdag erop en besluit je met een paar collega’s nog even de stad in te gaan voor een drankje. 

Wie ben jij?

 • Je bent in staat snel contact te maken, je weet elke deelnemer goed in te schatten, stelt de juiste vragen en hebt de leiding in het gesprek;
 • Je hebt affiniteit met verkoop;
 • Je hebt een vlotte babbel in correct Nederlands;
 • Je kunt omgaan met kritiek en wil jezelf proactief verbeteren;
 • Je bent volwassen en zoekt een baan voor 16 tot 40 uur per week;
 • Je hebt bij voorkeur ervaring met commercieel telefonisch klantcontact binnen een callcenter omgeving.

Wat bieden we jou?

 • Een mooi basissalaris ( €13,14* als je 21 jaar of ouder bent);
 • Goede wekelijks te behalen bonussen tussen €150,- en €200,- per week ( op fulltime basis); bonussen worden wekelijks uitgekeerd;
 • Ga jij aan de slag bij ons? Dan ontvang je meteen een voucher voor een dagje uit voor 4 personen;
 • Leerzame trainingen, zowel via e-learning als klassikaal en 1-op-1 coaching. We leren je alles om een top verkoper te worden;
 • Geweldige collega’s die je motiveren en stimuleren om mooie bonus bedragen te behalen;
 • Studenten vinden hierin hun ideale bijbaan naast hun opleiding en ook als vaste baan is dit een van de leukere functies;

Werkdagen en werktijden

Wij bieden veel flexibiliteit doordat je doordeweeks van 09:00 tot 21:00 kunt werken en op zaterdag tussen 10:00 en 16:00. Op tijd klaar om van de rest van je weekend te genieten.

Wie zijn wij?

Soleo is een facilitair klantcontactcenter. Met ruim 950 medewerkers handelen wij klantcontact vraagstukken af voor diverse opdrachtgevers in verschillende branches. Soleo heeft 11 vestigingen door heel Nederland. Werken bij Soleo betekent veel verantwoordelijkheid, flexibiliteit, werken voor mooie opdrachtgevers, een goed salaris en vooral heel veel mooie klantgesprekken en werkplezier.

Solliciteer nu!

Ben je enthousiast en zie je het als een uitdaging om ons team in Almere te komen versterken? Reageer direct! Wendie of Mark neemt contact met je op om alles over deze vacature te vertellen. Dus houd je mobiel in de buurt.


Ik wil solliciteren op deze functie

Voornaam

Achternaam

Telefoon

Email

Motivatie

CV toevoegen

Bestandsformaat: .pdf .doc .docx .pagesCopyright Soleo Contact Centers B.V. © 2022 beveiligd met reCAPTCHA Positionering door

Op deze website gebruikt Soleo cookies en vergelijkbare technieken om de website goed te kunnen laten werken en om te analyseren hoe de website wordt gebruikt. Meer informatie