Vacature

Klantcontact Medewerker

20 - 40 uur Solliciteer direct
Terug naar het overzicht

Klantcontact Medewerker

Kan jij goed luisteren, helder communiceren en weet je ook via de telefoon een gesprek goed op gang te houden? Ben je op zoek naar een baan voor langere tijd voor minimaal 20 uur per week? Kom ons team in Velp versterken en je kunt aan de slag voor verschillende opdrachtgevers.

Wat ga je doen?

Soleo is een facilitair contactcenter, dat betekent dat wij het klantcontact verzorgen van bedrijven die ervoor kiezen dit aan experts over te laten. In Velp werkt ons team grotendeels voor de zakelijke markt, maar we hebben ook contact met consumenten. Zo werken we voor GGN, erkend marktleider in creditmanagement, waar we hulp bieden bij betalingsachterstanden. Daarnaast plannen we voor Vinçotte inspecties in bij agrarische bedrijven en maken we voor LNRS (voorheen o.a. Elzevier) zakelijke afspraken voor ruim 30 accountmanagers. Heel afwisselend dus.

Om al deze gesprekken goed en professioneel te voeren, volg je uiteraard eerst een training. Daarin leer je hoe je de regie houdt in een telefoongesprek, het effect van je stemgebruik en alles over de opdrachtgevers en klantsystemen. Je gaat werken voor verschillende opdrachtgevers, uiteraard niet vanaf dag één, dat bouwen we langzaam op.
De sleutel tot succes is de juiste balans vinden tussen empathie en bedrijfsmatig denken.

Wie ben jij?

  • Je hebt bij voorkeur ervaring met telefonisch klantcontact, maakt echt contact, weet elke klant goed in te schatten, stelt de juiste vragen en houdt de leiding in het gesprek.
  • Je bent empathisch en communicatief sterk en natuurlijk beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift.
  • Je bent minimaal voor 20 uur per week beschikbaar tijdens kantoortijden. 

Wat bieden wij jou?

  • Werk dat ertoe doet; een uitdagende en verantwoordelijke baan en een uitstekende interne opleiding.
  • Een goed salaris tussen de € 2.100,- en € 2.550,- (voor fulltime, excl. Vakantiegeld), afhankelijk van je kennis en ervaring.
  • Een contract voor 7 maanden met uitzicht op een vast contract.
  • Een goede werksfeer in een open en informele bedrijfscultuur met een enthousiast team van collega’s. 
  • Volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen. We bieden je alle kansen, het is aan jou ze te pakken.

Solliciteren

Herken jij jezelf in bovenstaand profiel? Dan ben jij dé Klantcontact medewerker waar ons team in Velp naar op zoek is? Solliciteer vandaag nog met je CV en korte motivatie, dan neemt Miriam snel contact met je op.


Ik wil solliciteren op deze functie

Voornaam

Achternaam

Telefoon

Email

Motivatie

CV toevoegen

Bestandsformaat: .pdf .doc .docx .pagesCopyright Soleo Contact Centers B.V. © 2022 beveiligd met reCAPTCHA Positionering door

Op deze website gebruikt Soleo cookies en vergelijkbare technieken om de website goed te kunnen laten werken en om te analyseren hoe de website wordt gebruikt. Meer informatie